زوج جوان صاحب خودروی طلایی/ شیرینی فرزنددار شدن دوچندان شد – پرشین کالا | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی پرشین کالا، این روزها، روزهای خوبی برای زوج جوانی است که سه سال پیش کسب و کار خود را در مرکز خرید اندیشه به راه انداختند. رونق کسب و کاری که به سختی و از صفر آغاز کردند، فرزند تازه به دنیا آمده شان و البته خوش قدمی اش، خوش قدمی که نتیجه آن برنده شدن جایزه خودرو جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت هم بود.

بهناز دیانتی و امیر محمد گودرزی این روزها شیرینی قدم نورسیده را با خودرو پژویی که در قرعه کشی برده‌اند بیش از همیشه حس می‌کنند. جالب‌تر اینکه می‌گویند از همان ابتدا که کسب و کارشان را کلید زدند دستگاه ایران کیش یکی از دو دستگاه کارتخوانی بوده که از آن استفاده کردند.

هرچند که در تمام این ماه‌ها، اتومبیل مقابل مرکز خرید اندیشه، جلو چشمانشان بوده اما باور اینکه روزی روزگاری آن‌ها صاحب این خودرو خواهند بود به فکرشان خطور هم نمی‌کرد.

دستگاه ایران کیش به نام خانم دیانتی است و در روز قرعه کشی هم به جای او همسرش حضور داشته است. او از روز برنده شدن در این قرعه کشی می‌گوید: در خانه مشغول درست کردن غذا بودم دیدم امیرمحمد با دسته گل آمده و پلاک ماشین به دست. به شوخی گفتم این چیه؟ ماشین خریدی؟ گفت: نخریدم بردیم. بعد از پلاک، سوئیچ را هم نشانم داد. می‌خواستم جیغ بزنم. می‌گفتم شوخی می‌کنی تا برگه برنده شدنش در قرعه کشی را نشانم داد. دوست داشتم واکنش امیر را در موقع برنده شدن هم می‌دیدم.

امیر محمد گودرزی اما درباره لحظه برنده شدنشان می‌گوید: اوایل که عددهای قرعه کشی بیرون می‌آمد و خوانده می‌شد من هم مشغول فیلم گرفتن بودم که هر بار دیدم به شماره من نزدیک تر می‌شود. دیگر فیلم گرفتن یادم رفت. دنبال این بودم که من انتخاب می‌شوم یا نه. مجری برنامه هم وقتی با هیجان از من می‌پرسید که حاضرید برگه را بفروشی نفس من تندتر و تندتر می‌زد. واقعاً نمی‌توانستم حس و حالم را بگویم؛ برنده که شدم بی اختیار فریاد زدم.

گودرزی ادامه می‌دهد: انصافاً همین که از همان ابتدای کار تا امروز دستگاه ایران کیش را استفاده می‌کنیم یعنی از آن راضی بودیم، حتی قبل از برنده شدن. اما حقیقتاً فکر نمی‌کردم کسی که قرار است برنده این خودرو باشد خود ماییم. همان ماشینی که احتمال می‌دادیم بی خودی اینجاست و چند وقت دیگر هم از اینجا بر می‌دارند. حالا هم واقعی بود هم نصیب ما شد.

این زوج خوشبخت البته درباره اهمیت برگزاری این جشنواره‌ها نیز می‌گویند: این موضوع یک بازی برد – برد است و پذیرنده‌ها نیز از آن به شدت استقبال می‌کنند. البته که در مرکز خرید اندیشه استفاده از دستگاه ایران کیش مرسوم است، اما بعد از قرعه کشی استقبال‌های خیلی بیشتری از آن شده است. اینکه در وضعیت اقتصادی امروز این جایزه را بردیم قطعاً وصف ناشدنی است. ما را جزوی از خانواده بزرگ ایران کیش بدانید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و پرشین کالا در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code