تکمیل و تجاری سازی ۴۷۹۶ دستگاه خودرو در یک روز – پرشین کالا | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی پرشین کالا به نقل از ایکوپرس، ایران خودرو با همکاری و همت مجموعه سازندگان، موفق شد دیروز ۵ شنبه سیزدهم آذرماه، رکورد جدیدی را ثبت کرده و تعداد خودروهای تکمیل شده و آماده عرضه به مشتریان را به عدد ۴۷۹۶ برساند.

در این روز مدیران و کارگران متعهد این مجموعه در سایت مرکزی و سایت‌های استانی در محل کار حضور داشتند و با تأمین و ارسال قطعات توسط سازندگان در شرایط نامساعد آب و هوایی، این رکورد را به ثبت رسانده‌اند.

در حال حاضر، آهنگ تولید در گروه صنعتی ایران خودرو، شتاب گرفته و با حمایت‌های لازم از سوی نهادهای مرتبط، اهداف تعیین شده در سال جهش تولید محقق خواهد شد. در ابتدای هفته گذشته رکورد تولید روزانه به دوهزار و ۹۵۰ دستگاه رسید و در پایان این هفته نیز رکورد تجاری‌سازی شکسته شد.

مجموعه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو تمام همت خود را در مسیر تحقق اهداف تعیین شده برای رونق و جهش تولید به کار گرفته اند، تا بتوانند با افزایش عرضه خودرو، وضعیت بازار را از تلاطم خارج کرده و دستیابی مشتریان به خودرو را تسهیل بخشند. با ادامه روند موجود، یقیناً اهداف تعیین شده تولید زودتر از موعد محقق خواهد شد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code