تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران کیش امضا شد – پرشین کالا | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی پرشین کالا، حسین محمدی زاده معاونت نیروی انسانی و پشتیبانی مرکز مدیریت حوزه علمیه قم ضمن اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه کار جدیدی در ارتباط با خدمات بانکی و… برای طلاب، حوزه علمیه، مرکز مدیریت علمی قم است. امیدداریم این موضوع فتح بابی برای سایر همکاری‌ها دراین زمینه باشد.

وی افزود: تلاش این است تا این همکاری‌ها هم در سطح طلاب و هم در مدارس شهرستان‌ها و استان‌ها ی مربوط گسترش یابد.

محمدی زاده با بیان اینکه حدود ۵۰۰ مدرسه درسراسر کشور و ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر طلاب در حال تحصیل و به همین میزان فارغ التحصیل داریم گفت: این تفاهم نامه میان مرکز مدیریت علمی خواهران سراسر کشور و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در ابعاد مختلف بسته شده است. توسعه اپلیکیشن پرداخت اختصاصی حوزه‌های علمیه خواهران بر مبنای زیرساخت‌های ایران کیش ، استفاده از ابزارهای پذیرش ایران کیش شامل پایانه‌های فروش ، درگاه‌های پرداخت اینترنتی و موبایلی و ussd ، جهت انجام پرداخت‌های الکترونیک واحدهای صفی و ستادی حوزه‌های علمیه خواهران ، استفاده از خدمات مشاوره‌ای و عملیاتی ایران کیش برای استفاده بهینه از فرصت‌های درآمدزا در نظام مالی و بانکی کشور از جمله موارد این تفاهم نامه است.

وی در پاسخ به این که حوزه علمیه چرا ایران کیش را برای این تفاهم نامه انتخاب کرده است گفت: ایران کیش را یک شرکت پیشرو درارتباط با صنعت پرداخت دیدیم و با بررسی‌هایی که دربانک های مختلف شده بود، بانک تجارت و مرکز ایران کیش را نزدیکترین و بهترین سازمانی دیدیم که دراین راستا می‌توانند به ما کمک کند.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و پرشین کالا در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code