تامین کالاهای اساسی مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان – پرشین کالا | اخبار ایران و جهان

به گزارش پرشین کالا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایرج حسن پور گفت: تمامی اعضا شورای بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس دستور قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی موظف شدند اهتمام ویژه در امر کمک رسانی داشته باشند و همکاری لازم را صورت دهند.

وی افزود: تیم کارشناسی هم تشکیل و به منطقه اعزام گردیده و ضمن بازدیدهایی از مناطق سیل زده، نیاز به ارزاق را احصا و در سریع‌ترین زمان ممکن در صدد تأمین آن برخواهند آمد.

حسن پور گفت: با توجه به وقوع سیل و نیاز به کالاهای اساسی، جهت توزیع در مناطق آسیب دیده، وزارت صنعت، معدن و تجارت آمادگی کامل جهت تأمین کالاهای اساسی را دارد و در این زمینه با قید فوریت و بر اساس مسؤلیت اجتماعی برنامه ریزی کامل صورت پذیرفته است.

وی در ادامه گفت: سهمیه کالاهای اساسی ویژه ارزاق عمومی از جمله آرد، برنج، گوشت از سوی دستگاه‌های حوزه‌ی بازرگانی وزارت صمت تخصیص داده شده که در آن مناطق توزیع شود.

حسن پور در پایان گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان در کنار مسؤلین دست اندر کار در امر خدمت رسانی و مردم مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان خواهد بود و از تمام ظرفیت‌ها جهت رفع مشکلات استفاده خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، طی حکمی از سوی حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت، ایرج حسن پور به عنوان نماینده ی تام الاختیار ایشان در رفع مشکلات، تأمین ارزاق مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان منصوب شد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code