آغاز جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت – پرشین کالا | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی پرشین کالا به نقل از روابط عمومی ایران کیش جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت ویژه پذیرندگان و متصدیان دستگاه  POS شرکت ایران کیش از ماه جاری آغاز شد و قرار است تا پایان فروردین ۹۹ ادامه یابد.

همه متصدیان فروش مستقر در فروشگاههای مجهز به پایانه های فروش شرکت ایران کیش و پذیرندگان  این شرکت –متصل به بانک تجارت- است،  بر اساس این جشنواره قرار است ۱۲ جایزه نقدی کمک هزینه خرید خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال (هر ماه ۲ جایزه) و ۳۰۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی به پذیرندگان ایران کیش اهدا شود.

گفتنی است ۷۳۳جایزه نقدی پنج میلیون ریالی به عنوان جوایز استانی برای پذیرندگان در هر دوره قرعه کشی به صورت ماهانه بین مناطق مختلف توزیع خواهد شد. همچنین پذیرندگان محترم با مراجعه به  سایت ایران کیش به آدرس https://festival.irankish.com/bti می توانند متصدیان فروش خود را ثبت نام کنند و شانس ایشان را برای دریافت دو کمک هزینه خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال و قرعه کشی ماهانه ۱۰۰۰ کارت هدیه  یک میلیون ریالی امتحان نمایند.

نحوه امتیازدهی پذیرندگان و متصدیان به شرح ذیل است :

امتیاز

شاخص

عنوان

مخاطبان جشنواره

۱

به ازای هر ۱۰میلیون ریال افزایش ماهانه 

مبلغ تراکنش

متصدیان فروش

۱

به ازای هر ۱۰میلیون ریال افزایش ماهانه

مبلغ تراکنش

پذیرندگان

۱

به ازای هر ۱۵% افزایش ماهانه

تعداد تراکنش

۳

به ازای هر ۳۰% افزایش ماهانه

میانگین مانده حساب

۱

به ازای اولین تراکنش همراه بانک

نصب فعال همراه بانک

مجموعه امتیازات از طریق وب سایت ایران کیش به آدرس https://festival.irankish.com/bti شماره گیری کد دستوری #۸۸*۷۸۸*  و مراجعه به سایت باشگاه مشتریان بانک تجارت به آدرس www.tejaratclub.ir قابل رصد است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۱۶۸۸ و مرکز تماس ایران کیش(CALLCENTER)  تماس بگیرید.

*نکته : منظور از متصدیان پایانه های فروش کاربر استفاده کننده از دستگاه POS  در هر فروشگاه است.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code